Wychowanie fizyczne


Zadania do pobrania dla klasy I

[pobierz] 0.1 MB wychowanie fizyczne kl. I na dzień 24.03.2020

WYCHOWANIE FIZYCZNE
Zostać w domu, nie znaczy leżeć i nic nie robić. Ćwiczyć każdy może, dlatego proponuję ćwiczenia, który może każdy wykonać samodzielnie w domu. Ćwiczenia pomogą rozwijać się mięśniom i pozytywnie wpłyną na samopoczucie. Jeśli masz siłę zrób trzy serie, ale jak zrobisz jedną też będzie super!!!!!!
Jeśli nie chcesz sam/sama ich robić poproś siostrę, brata lub rodziców do wspólnych ćwiczeń.

 

Proszę o skopiowanie linku i wklejenie do przeglądarki.
https://www.youtube.com/watch?v=SGuKDNvBo_U

 

Miłej zabawy :)

[pobierz] 0.1 MB wychowanie fizyczne kl. 1 na dzień 25.03.2020

WYCHOWANIE FIZYCZNE 25.03.2020 r.

Oto zestaw ćwiczeń, które dzisiaj wykonaj. Pamiętaj dostosuj strój do zajęć ruchowych wykonywanych w pomieszczeniu - od dzisiaj obowiązuje strój sportowy na każdych naszych zajęciach :)
Zrób rozgrzewkę tak jak wczoraj ( mam nadzieję, że nie była trudna ), jeśli masz skakankę zrób jedną serię rozgrzewki, następnie poćwicz skakanie na skakance. Jeśli już jesteś po krótkiej rozgrzewce na skakance. Ile skoków uda Ci się zrobić w ciągu 1 minuty?
Jeśli nie masz skakanki albo warunki domowe nie pozwalają Ci na użycie tego sprzętu proponuję, aby po 1 serii rozgrzewki zrobić podskoki do przodu do tyłu, do boku, na prawej nodze, na lewej. Nie zapomnij, że do wspólnych ćwiczeń możesz zaprosić siostrę, brata lub rodziców.

Proszę o skopiowanie linku i wklejenie do przeglądarki. https://www.youtube.com/watch?v=PAUmNKJNPsA&list=PLZEpbjEgd7kKk4-dNgLIl0K4ZNsBb3UMh&index=4

Miłej zabawy :)

[pobierz] 0.1 MB wychowanie fizyczne kl. 1 na dzień 27.03.2020

Szanowni Państwo, jeżeli uważacie, że któreś z zaproponowanych ćwiczeń jest w warunkach domowych niewykonalne lub niebezpieczne dla Państwa dziecka, to proszę o zastąpienie ich dowolną formą aktywności jaką Państwo sami wybierzecie.

Dzisiejsze zajęcia będą trochę inne! Zaproś mamę, tatę, siostrę, brata do wspólnej zabawy. Dzisiejsze zadanie do wykonania to... spróbuj zatańczyć taniec ludowy TROJAK. Pomoże Ci w tym poniższy link, który należy wpisać w okno przeglądarki. Najlepiej tańczy się go trójkami, więc jeśli możesz zaproś kogoś z domowników do wspólnego tańca. Pamiętaj dostosuj strój do zajęć ruchowych wykonywanych w pomieszczeniu - od dzisiaj obowiązuje strój sportowy na każdych naszych zajęciach :)

https://www.youtube.com/watch?v=xh1chdtZ0YE

Miłej zabawy