Baza kontaktów


 

Nazwisko i imię nauczyciela  Adres e-mail do kontaktu przez pocztę elektroniczną Adres e-mail do kontaktu przez e-dziennik Inna forma kontaktu
Bójko Beata  be-bo@wp.pl n-l Beata Bójko  
Czapska Beata   beata.czapska@op.pl n-l Beata Czapska  
Daszczyk Marlena  marlena.daszczyk@onet.pl n-l Marlena Daszczyk Komunikator internetowy:
Messanger
Domańska-Wysok Izabela 

 diza75@wp.pl n-l Izabela Domańska-Wysok  
Domańska Olga    oolka7@o2.pl
n-l Olga Domańska
 
Drabik Monika monika.drabik09@gmail.com n-l Monika Drabik  
Góźdź Jarosław

 

 gozdz10@gmail.com

gozdz1@wp.pl

n-l Jarosław Góźdź

Komunikatory internetowe:
Facebook Messenger
WhatsApp
Gruszczyk Andrzej

 doradztwozawodowegr2@wp.pl

n-l Andrzej Gruszczyk

 
Jośko Bożena   bozenajosko@o2.pl n-l Bożena Jośko  
Kłoda Witold

 vitold1@o2.pl n-l Witold Kłoda  
Kołton Magdalena
 
 m.niscioruk@wp.pl

n-l Magdalena Kołton

Komunikator internetowy:
Messenger
Kozłowska Dorota   dorota-kozlowska123@wp.pl

n-l Dorota Kozłowska

 
Kuźma-Iwan Anna

 

n-l Anna Kuźma - Iwan

 
Kwiatkowska Łucja   lucja924@wp.pl

n-l Łucja Kwiatkowska

 
Majewska Bożena

 b.majewska23@o2.pl n-l Bożena Majewska Komunikator internetowy:
Messenger
Maleszyk Dorota
 dmalsz233@gmail.com dmalsz23@gmail.com
n-l Dorota Maleszyk
Komunikator internetowy:
WhatsApp
Messenger
Maleszyk Jacek
 jacemaleszyk@wp.pl n-l Jacek Maleszyk  
Marzęda Izabella

 marzeda_iza@o2.pl n-l Izabella Marzęda  
Mileszczyk Anna
 anekx3@o2.pl n-l Anna Mileszczyk  
Mutwicka Agnieszka   aga72313@op.pl

n-l Agnieszka Mutwicka

 
Katarzyna Równiak

 

 katrow@interia.pl n-l Katarzyna Równiak Komunikatory internetowe:
Facebook Messenger,
WhatsApp
Skrzypek Marcin   dzhpck@op.pl n-l Marcin Skrzypek  
Świderska Urszula


 urszula37@gmail.com n-l Urszula Świderska Komunikatory internetowe: WhatsApp,
Skype
Topyła-Sidor
Justyna

 pedagogpsycholog.ostrowlubelski@gmail.com harmonijka345@gmail.com
n-l Justyna Topyła –Sidor
 
Trubalska Anna    atrubalska75@gmail.com n-l Anna Trubalska  
Walkiewicz Edyta    edytawalkiewicz80@wp.pl n-l Edyta Walkiewicz  
Włosek Anna    anna.wlosek@op.pl n-l Anna Włosek  
 Góźdź Julita
 julitagozd18@gmail.com n-l Julita Góźdź
 

 

[pobierz] 0.1 MB baza kontaktów

W załączniku do pobrania Baza Kontaktów.