Uczniowie naszej szkoły oficjalnie zakończyli dzisiaj rok szkolny 2025/2026. Jak zawsze, był to czas wielu wyzwań i możliwości. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie skorzystali z szansy stawania się mądrzejszymi i lepszymi ludźmi. Wielu z nich otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, kilkoro może poszczycić się uzyskaniem stuprocentowej frekwencji. Wygrywaliśmy zawody sportowe i odnosiliśmy triumfy w różnych konkursach, a nasi wolontariusze ze SK Caritas spieszyli z pomocą potrzebującym.
Za całoroczne wsparcie dziękujemy Gronu Pedagogicznemu na czele z Panią Dyrektor Katarzyną Równiak, Rodzicom, w tym Zarządowi Rady Rodziców, dzięki któremu uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody. Jesteśmy również wdzięczni za życzliwość, jaką darzą nas władze Miasta i Gminy Ostrów Lubelski, a których przedstawiciele znaleźli się w gronie gości przybyłych na naszą uroczystość – Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Łukasz Kowalski oraz Sekretarz Gminy Pani Sylwia Szczepańska.
W tym szczególnym dniu pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów. Ze wzruszeniem uświadomiliśmy sobie, że we wrześniu znajdą się w nowych szkołach, w których będą rozwijać skrzydła marzeń i pasji. Jesteśmy przekonani, że w naszej szkole otrzymali solidne podstawy, dzięki którym szybko odnajdą swoje miejsce w nowym środowisku. Życzymy im tego z całego serca!
A wszystkim życzymy udanych wakacji – odpoczynku, zabawy, ekscytujących przygód i odkryć. Wypoczywajcie aktywnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Do zobaczenia we wrześniu!