Stołówka


[pobierz] 0.1 MB Regulamin określający pracę stołówki 2020

O G Ł O S Z E N I E

Opłata na dożywianie za miesiąc październik wynosi:
21 dni x 3,50 zł = 73,50 zł

 

Wpłaty za miesiąc październik przyjmuje intendent Pani Lidia Czubacka w dniach od 03.11.2020 r. do 13.11.2020 r. w godzinach: 7.30 – 9.00; 12.55 – 13.45.

 Proszę o przestrzeganie terminu płatności.

 

 

Opłata na dożywianie za miesiąc WRZESIEŃ wynosi

10 dni x 3,50 zł = 35,00 zł

 

Wpłaty za miesiąc wrzesień przyjmuje intendent Pani Lidia Czubacka w dniach od 01.10.2020 r. do 09.10.2020 r. w godzinach: 7.30 – 9.00; 12.55 – 13.45.

Proszę o przestrzeganie terminu płatności.

Jadłospis 26.10.-30.10.2020 rok

PONIEDZIAŁEK 26.10.2020r.
Zupa z kapusty kiszonej
1. Warzywa: ziemniaki, marchew, seler, pietruszka, kapusta kiszona
2. Łopatka b/k, kiełbasa podwawelska
3. Przyprawy: ziele angielskie,sól, liść laurowy, pieprz czarny mielony, majeranek
4. Woda (do gotowania zupy)
Chleb mieszany
1. Chleb mazowiecki: mąka pszenna i żytnia, sól, drożdże.
2. Chleb kresowy: mąka pszenna i żytnia, słonecznik, len, drożdże, otręby żytnie.
Woda
1. Woda niegazowana

 

WTOREK 27.10.2020 r.
Schab w sosie śmietanowo-koperkowym z ziemniakami
1. Schab b/k
2. Warzywa: marchew, pietruszka, seler, koperek , ziemniaki
3. Przyprawy: ziele angielskie, liść laurowy, pieprz czarny mielony, czosnek granulowany
4. Śmietana (z mleka)
Buraczki zasmażane
1. Buraki czerwone
2. Masło (z mleka)
3. Mąka pszenna
4. Majeranek
Herbata
1. Herbata SAGA 2. Cukier-węglowodany w tym cukry

 

ŚRODA 28.10.2020 r.
Makaron z twarogiem i okrasą
1. Makaron świderki (mąka pszenna, jaja)
2. Twaróg (z mleka)
3. Słonina (na okrasę)
Kompot Wiśniowy
1. Wiśnie mrożone
2. Cukier- węglowodany w tym cukry

 

CZWARTEK 29.10.2020 r.
Zupa ogórkowa
1. Podudzia z kurczaka
2. Woda (do ugotowania zupy)
3. Warzywa-marchew, pietruszka, seler, ziemniaki, ogórki kiszone (seler, gorczyca), koperek
4. Przyprawy- pieprz czarny, ziele angielski, liść laurowy, czosnek granulowany
5. Śmietana (z mleka )
Chleb mieszany
1. Chleb mazowiecki: mąka pszenna i żytnia, sól, drożdże.
2. Chleb kresowy: mąka pszenna i żytnia, słonecznik, len, drożdże, otręby żytnie.
Woda z pomarańczą
1. Woda niegazowana
2. Pomarańcze

 

PIĄTEK 30.10.2020 r.
Kostka rybna panierowana z ziemniakami
1. Kostka rybna panierowana
2. Ziemniaki
Surówka z kapusty pekińskiej
1. Kapusta pekińska, cebula, pomidor, ogórek zielony, koperek, kukurydza konserowowa
2. Olej i zioła prowansalskie
Woda
1. Woda niegazowana